Largo tutvustas oktoobris toimunud Tallinn FoodFestil kahte uudistoodet.

Largo pakub mahla- ja kissellifännidele uusi maitseid ja elamusi ning tutvustas kahte uudistoodet ka oktoobris toimunud toidumessil Tallinn FoodFest. Largo uus viljalihaga apelsinimahl on nüüd müügil ja maitseb täpselt nagu värske isetehtud apelsinimahl. Kissellide valikusse on aga lisandunud ploomikissell, mis on koduse maitsega ning sobib hästi kehakinnituseks nii kuuma mannapudruga kui ka lihtsalt värskenduseks.

november 12, 2018

UUS! Largo apelsinimahl viljalihaga – tervist täis.

UUS! Largo apelsinimahl viljalihaga – tervist täis.

oktoober 17, 2018

UUS! Muhe – Largo värskelt pressitud mahlade sari!

Kohalikest viljadest värskelt pressitud MUHE mahlad on nüüd müügil kõigis hästi varustatud kauplustes Vaata mahlasid!

juuni 10, 2016

UUS! Largo Vaarikakissell

Largo kissellid pakuvad argipäevast seltsi nii suurtele kui ka väikestele. Koduselt kosutavate retseptide järgi valmistatud kissellid sobivad jahutama nii auravat mannaputru kui ka kaunistama piknikukorvi hommikuseks kehakinnituseks ja päevaseks jahutuseks. Mustikakissell ja värskendav maasika-rabarberikissell pakuvad mõnusaid elamusi meie maitsemeelele. Uue Largo vaarikakisselliga pole aga vanaema valmistatud kisselli mälestus kuhugi kadunud! Maitseelamus on kindlustatud!

oktoober 11, 2015

MK-Estonia pimetesti tulemuse võitja on Largo Multivitamiininektar 1L

aprill 10, 2015

Largo Apelsinimahla pakis uus sisu!

Kasutame alates sellest aastast Largo Apelsinimahla tootmisel Brasiilias kasvanud apelsinidest valmistatud kontsentraati, mis on maailmas kõrgelt hinnatud. Brasiilias kasvavad apelsinid naudivad päikest aastaringselt, mistõttu annavad mahlale magusama, täidlasema maitse. Otsi kauplusest uue kleepsuga tooteid.

aprill 10, 2015

Uued Largo Mustasõstra- ning Maasika-Punasesõstranektarid

Largo Mustasõstra- ning Maasika-Punasesõstranektari kodune ja külluslik mahlakus kosutab keha ja virgutab vaimu. Olgu siis suvel külmkapist võetuna või talvel pliidi peal soojendatuna – iga klaasitäis on ühtviisi suupärane ja kasulik nii suurele kui väiksele, noorele või vanale. Lihtsalt joo ja naudi Sõstrarõõmu!

november 19, 2014