Largo – N1 EESTI mahlabränd.

LARGO suurim Eesti tootjale kuuluv mahlabränd Eesti jaeturul. 

Oleme rõõmsad, et läbi 20-aastase ajaloo suudame eduka Eesti mahlabrändina konkureerida rahvusvahelistele toidukontsernidele kuuluvate mahlabrändidega ja see annab meile inspiratsiooni uuteks arenguteks. Täname väga Largo toodete tarbijaid ning anname ka edaspidi endast parima, et oleks põhjust Largo tooteid eelistada – hea maitse ja tervislikkus on märksõnad, millest oma tootearenduses lähtume! See tulemus annab kindlust, et oleme õigel teel. Tulemas on ka mitmeid uudistooteid!

AS Largo on 100% kodumaisel kapitalil põhinev eestimaine mahlatootja. Largo tootmine asub Viljandimaal, Võhma linnas.

Largo kaubamärk on Eesti turul juba 1992. aastast. Läbi kahekümne aasta on Largo kasvanud tuntud ja armastatud kodumaiseks mahlabrändiks. Kvaliteet, suurepärane maitse ning tarbijate rahulolu on olnud Largo suunanäitajateks kõikides tegevustes.

Largo mitmekülgses tootevalikus on esindatud mahlad, nektarid, mahlajoogid, kissellid ja mahlakontsentraadid. Samuti MUHE värskelt pressitud mahlad. Tänu aktiivsele tootearendusele suudame pakkuda uusi ja huvitavaid maitseelamusi ka kõige nõudlikumatele mahlasõpradele.

Ilusa päeva hommik. Sind ootavad uued võimalused, uued väljakutsed, uued inimesed ja kohtumised. Vajad selleks energiat. Palju värsket energiat. Et anda endast parim.

Ammuta seda loodusest enesest. Vala endale veel klaasitäis!

Largo. nr 1 Eesti mahlabränd