• Largo liitus hea tahte leppega lisatud suhkru vähendamiseks

  Largo tootearendus lähtub kahest eesmärgist: suurepärane maitse ja tervislikkus. Seetõttu on ka lisatud suhkru alandamine oma toodetes Largo üheks initsiatiiviks olnud ka toodete väljatöötamisel. 11.04 leppisid AS Largo koos kümmekonna teise Eesti toidu- ja joogitootjaga kokku ka hea tahte lepingu lisatud suhkrute hulga piiramiseks oma toodetes.

  Joogitoodete tervislikkuse üheks näitajaks on lisatud suhkru sisaldus ja Largo värsked uudistooted on välja töötatud oluliselt madalama suhkrusisaldusega. Näiteks Largo uued kerged mahlalimonaadid Mully’s sisaldavad poole vähem lisatud suhkrut kui tavalised limonaadid ning Largo uutele smuutidele ei ole üldse lisatud suhkruid. Tervislikkust lisab asjaolu, et mahlalimonaadid sisaldavad 15% mahla ja ei ole lisatud säilitusaineid. Uudistooted on juba otsapidi jõudnud ka paremini varustatud kaupluste poelettidele.

  Täpsema info kokkuleppe kohta leiab 11.04 Aktuaalse Kaamera (AK) uudislõigust all. Uudislõigus leiavad alandatud suhkruga tootena leiavad äramärkimist ka Largo Mully’se mahlalimonaadid (algus 02:00)

  https://www.err.ee/929457/kummekond-tootjat-piirab-lisatud-suhkru-hulka-oma-toodetes

   

   

  Tagasi