Largo liitus hea tahte leppega lisatud suhkru vähendamiseks

Largo tootearendus lähtub kahest eesmärgist: suurepärane maitse ja tervislikkus. Seetõttu on ka lisatud suhkru alandamine oma toodetes Largo üheks initsiatiiviks olnud juba uute toodete väljatöötamisest. 11.04 leppisid AS Largo koos kümmekonna teise Eesti toidu- ja joogitootjaga kokku ka hea tahte lepingu lisatud suhkrute hulga piiramiseks oma toodetes.

Joogitoodete tervislikkuse üheks näitajaks on lisatud suhkru sisaldus ja Largo värsked uudistooted ongi arendatud oluliselt madalama suhkrusisaldusega. Näiteks Largo uued kerged mahlalimonaadid Mully’s sisaldavad poole vähem lisatud suhkrut kui tavalised limonaadid ning Largo uutele smuutidele ei ole üldse lisatud suhkruid. Tervislikkust lisab asjaolu, et sisaldab 15% mahla ja ei ole lisatud säilitusaineid. Uudistooted on juba otsapidi jõudnud ka paremini varustatud kaupluste poelettidele!

Täpsema info kokkuleppe kohta leiab 11.04 Aktuaalse Kaamera (AK) uudislõigust all. Alandatud suhkruga tootena leiab äramärkimist ka Largo Mully’se mahlalimonaadid, algus uudisloos 02:00

https://www.err.ee/929457/kummekond-tootjat-piirab-lisatud-suhkru-hulka-oma-toodetes

 

 

Tagasi